משחקים בתנועה עם יויו ויאיא

 
 
יו-יו ויא-יא נולדו מתוך שנים של צפיה ולמידה של צרכיהם של ילדים, של דפוסי ההתנהגות שלהם ושל השינוי המדהים שמתרחש באמצעות שימוש במשחקי תנועה שפיתחה דפנה אבידן.
 
 

 

 

 

הפעילויות האינטראקטיביות שמציעים המארזים של 'משחקים בתנועה עם יו-יו ויא-יא' יוצרים לא רק משחק משותף מהנה, אלא גם מפתחים יכולות מוטוריות חשובות כמו גם יכולות קוגנטיביות, רגשיות, חברתיות ויכולות של פתרון בעיות. הפעילויות מגוונות ומותאמות לרמת שונות של קושי ויכולות קואורדינציה. הכול נעשה באמצעות משחקי תנועה.

המארזים מיועדים למורים ומדריכים בתחומי התנועה הריקוד והדרמה, אנשי מקצוע בתחום החינוך-גננות מורות והורים לילדים בגיל הרך. מתאים לילדים בני 3 ומעלה.

כל מארז מכיל 30 קלפי משחק מאויירים בנושאים בסיסיים מעולם התנועה, ומגוון הצעות למשחקים מגוונים ומאתגרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דפנה אבידן, ה "אמא" של יו-יו ויא-יא הינה אשת חינוך ורקדנית המשלבת את שני העולמות האהובים עליה לתחום אחד קסום.

דפנה מלמדת תנועה מחול וספורט ילדים מגילאי 2-12 כעשור ובמהלך עבודתה הייתה עדה לשינויים הקוגינטיביים, חברתיים והתנהגותיים המדהימים אליהם מוביל עולם התנועה אם משולב בעולמם של הילדים.

כהורים אנו מלמדים באופן אינטואיטיבי את תינוקנו להביע את עצמם באמצעות הכלים השונים של הגוף, אך בשלב מסוים הנטייה שלנו היא לעצור זאת ולהתמקד בהבעה בעל-פה ובכתיב בלבד. בנוסף, ילדנו מבלים זמן רב מול הטלוויזיה, המחשב או הטלפון הנייד החדיש. אנו מזניחים את אשר הגוף והדמיון מציע לילדנו.

 

איך ומדוע נולדו יויו ויאיא

Info@yoyoandyaya.com,  972-54-4403435